KONST / Litografier / Litografisk affisch 12916235
nr 1291 6235
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Litografisk affisch, Paris l' Opéra. Utförd av Charles Sorlier. Ej signerad. Motivet: 62x97,5 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:42:18
25/11 17:56:44
2.000 kr
25/11 20:20:07
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall